آکوا لایف

آکوا لایف، بهترین برند دستگاه تصفیه آب در ایران آکوا لایف ‌AQUA Life می باشد ، این برند ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا بوده و پاک آب نمایندگی آکوا لایف را دارد.

شرکت پاک آب ایمن گستر نماینده پریمیوم و بزرگترین واردکننده دستگاه های تصفیه آکوا لایف در ایران می باشد. ارسال و نصب دستگاه تصفیه آب آکوا لایف در سراسر ایران به صورت رایگان می باشد و توسط تکنسین های متخصص شرکت پاک آب صورت میگیرد.

دستگاه های تصفیه آب آکوا لایف در مدل های این لاین و پایه فلزی در سه مدل شش فیلتر ، هفت فیلتر و هشت فیلتر با گارانتی سه ساله طلائی پاک آب ایمن گستر ارائه می شود.

آکوا لایف
آکوا لایف
آکوا لایف

دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

دستگاه تصفیه آب آکوا لایف شامل چه قسمت هایی است؟

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف می باشد ، بسته به انتخاب شما دستگاه تصفیه آب از ۶ مرحله ای تا ۱۰ مرحله ای وجود دارد در تمامی این دستگاه های تصفیه آب آکوا لایف قسمت های مشترکی وجود دارد که به شرح آن می پردازیم.

مخزن تصفیه آب آکوا لایف

  • پک فیلتر های تصفیه آب آکوا لایف
  • شیر اهرمی تصفیه آب آکوا لایف
  • پمپ دستگاه تصفیه آب آکوا لایف
  • گیج فشار دستگاه تصفیه آب آکوا لایف
نمایندگی آکوا لایف

مخزن تصفیه آب آکوا لایف

تصفیه آب آکوا لایف یک مخزن استاندارد ۴.۴ گالنی از نوع آنتی باکتریال دارد و تضمین آب مصرفی با سلامت کامل میباشد.

مخزن تصفیه آب خانگی تانک پک

فیلتر تصفیه آب آکوا لایف

با خرید تصفیه آب آکوا لایف ، با توجه به نوع دستگاه شما و چند مرحله ای بودن آن ، فیلتر های متناسب با خود را دریافت میکنید

تصفیه آب خانگی آکوا لایف 6 مرحله ای مدل RO-6

شیر اهرمی تصفیه آب آکوا لایف

با خرید تصفیه آب آکوا لایف ، یک شیر جهت استفاده از آب تصفیه شده ارائه می شود و بر روی سینک آشپزخانه قرار میگیرد

شیر اهرمی تصفیه آب آکوا پرو

نمایندگی آکوا لایف

پاک آب نماینده رسمی و مجاز آکوا لایف در تهران و البرز می باشد ، با یک تماس با واحد فروش شرکت پاک آب جدیدترین و مناسب ترین دستگاه تصفیه آب اکوا لایف را از آن خود کنید ، و یا با سفارش آنلاین محصولات آکوا لایف خیلی سریع دستگاه خود را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید ، پاک آب با نصب و ارسال رایگان دستگاه تصفیه آب آکوا همواره سعی بر ارائه محصولات اورجینال و با کیفیت دارد و با بهره گیری از تکنسین های متخصص و با تجربه در کوتاه ترین زمان دستگاه تصفیه آب شما را راه اندازی میکند.

آکوا لایف دارای استاندارد های جهانی

FDA ، WATER QUALITY ، CE ، NSF

یکی از بهترین و مطمئن ترین راههای اجتناب از خرید يک تصفیه آب غیر بهداشتی و نامناسب ، توجه به موضوع گواهینامه ها و استانداردهای معتبر بین المللی است! اگر به کیفیت و سلامتی یک دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت می دهید پس به دنبال علامت های استاندارد نظیر NSF ، WQA روی دستگاه باشید. این گواهینامه ها ادعای کارخانه های سازنده را مبنی بر کارایی ، استاندارد بودن و بهداشتی بودن دستگاه ، تایید می کنند.

4.4/5 - (18 امتیاز)