تعمیر تصفیه آب

اگر دستگاه تصفیه آب شما نیاز به تعمیر دارد و میخواهد برای تعمیر تصفیه آب خانگی خود اقدام کنید با ما همراه شوید.پاک آب مناسب ترین قطعات را جهت تعمیر تصفیه آب و بهترین تکنسین را برای درخواست تعمیر تصفیه آب به شما معرفی میکند.

تعمیر دستگاه تصفیه آب را باید به موقع انجام داد ، تصفیه آب یک وسیله مهم در خانه ها و ادارات می باشد که اگر این دستگاه اصل باشد و کیفیت یک دستگاه اصلی را داشته باشد ، تضمین کننده سالم بودن آب مصرفی و نوشیدنی می باشد ، دستگاه تصفیه آب به علت داشتن فیلترهای مختلف عوامل آلودگی و باکتری را در آب از بین میبرد.یک وسیله مفید برای تصفیه آب شرب می باشد که می تواند به شما کمک کند تا آبی تمیز و بهداشتی برای مصرف در خانه خود داشته باشید.

برای تعمیر دستگاه تصفیه آب ابتدا باید مشکل را شناسایی کنید تا بتوانید آن را تعمیر کنید ، اگر دستگاه شما دیگر آب را تصفیه نمی کند، آب خروجی آن کثیف است یا هرگونه مشکل دیگری دارد، باید مشکل را شناسایی کنید. برای این کار، می توانید به دفترچه راهنمای دستگاه خود مراجعه کنید یا با شرکت تامین کننده خود تماس بگیرید.

با  شناسایی مشکل حال باید اقدام به تعمیر تصفیه آب کنید. اگر مشکلی که دارید، مربوط به فیلتر دستگاه است، باید فیلتر را تعویض کنید. برای این کار، باید فیلتر قدیمی را با یک فیلتر جدید جایگزین کنید. فیلترها باید به طور دوره ای تعویض شوند و می توانید در دفترچه راهنمای دستگاه خود بخوانید که فیلترها چگونه تعویض می شوند  و یا با کارشناسان شرکت پاک آب جهت رفع مشکل تماس بگیرید.

بهترین راه برای حل مشکل و جلوگیری از خسارت بیشتر به دستگاه تماس با تکنسین حرفه ای برای درخواست تعمیر تصفیه آب می باشد.اگر مشکلی مربوط به سیستم تصفیه آب دستگاه شما است، باید به تعمیرات بپردازید. این ممکن است شامل تعویض قطعات مختلف، تمیز کردن قطعات و یا تعویض دستگاه به یک دستگاه جدید باشد. برای این کار، شما باید با تامین کننده خود تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه تصفیه آب

تعمیر دستگاه تصفیه آب

تعمیر دستگاه تصفیه آب ، آب مصرفی و آشامیدنی در حالت استاندارد باید میزان مواد و عوامل شیمیایی، بیولوژیکی و فیزیکی در آن بیش از استاندارد تأیید‌شده‌ای که مانع از ایجاد عارضه‌های منفی کوتاه یا بلندمدت بر سلامت انسان می‌شود نباشد. حتی در مناطقی که آب آشامیدنی آن توسط کارشناسان و متخصصان تایید می شود الزامی و برای بدن ضروزی می باشد.  علت اصلی آن هم  رعایت نکردن استانداردهای جهانی تأییدشده می باشد.

عدم رعایت استانداردهای تأییدشده در مصرف آب های آشامیدنی باعث باقی ماندن فلزات سنگین و کلر در آب، وجود عوامل بیولوژیکی مانند باکتری‌های مضر در آیب لوله کشی می باشد. در بعضی موارد برخی مواد مضر حین عبور آب از لوله‌کشی مناطق مسکونی ناشی از پوسیدگی لوله‌ها و بسیاری عوامل دیگر باعث می‌شوند تا آب آشامیدنی آن‌گونه که باید سالم نباشد و درنتیجه تقاضا برای دستگاه‌هایی که بتوانند آب تصفیه‌شده را به‌صورت دقیق‌تر تصفیه کنند بیشتر شود.

اگر دستگاه تصفیه آب شما دچار مشکلات اساسای می باشد و بازه زمانی طولانی است که از آن استفاده میکنید بهتر از که به جای درخواست تعمیر تصفیه آب ، اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب کنید و جایگزین جدید تری برای آن خریداری کنید ، چراکه تاثیر مستقیم با سلامتی افراد و کاربران دارد. این ممکن است به دلیل سن دستگاه شما، نبودن قطعات یدکی مورد نیاز و یا هزینه بالای تعمیر باشد. در این صورت، می توانید یک دستگاه تصفیه آب جدید را خریداری کنید و آن را به جای دستگاه قدیمی خود نصب کنید.

در نهایت، در صورت نیاز به تعمیر دستگاه تصفیه آب، بهتر است تمامی قوانین و مقررات مربوط به تعمیرات دستگاه را رعایت کنید و از تعمیرکاران مجرب و متخصص در این زمینه درخواست تعمیر دستگاه تصفیه آب استفاده کنید.

تعمیر تصفیه آب

مشکلات رایج در تعمیر تصفیه آب

گروه پاک آب با حضور بهترین و با تجربه ترین متخصصان بهترین گزینه  برای تعویض فیلتر و همچنین تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی شما می باشد. کارشناسان ما در ابتدا به رفع نقص دستگاه شما می پردازند و در صورت آسیب قطعات اقدام به تعویض قطعات با گارانتی معتبر می کنند .در صورت بروز مشکلات در دستگ تصفیه آب خوذ با کارشناسان پاک آب تماس بگیرید ، تا بهترین متخصص را در کمترین فاصله زمانی به محل شما اعزام کند.

پمپ دستگاه شما یکسره کار می کند

دستگاه تصفیه آب شما سر و صدای زیاد و غیر عادی دارد

دستگاه تصفیه آب شما پس از برداشت مقدار کمی آب، زمان زیادی را برای پر کردن مخزن باید کار کند

آب خروجی دارای بو و مزه می باشد

دستگاه روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند

با اینکه آب تصفیه شده در مخزن تولید می‌شود ولی آب از شیر خارج نمی‌شود

با اینکه دستگاه روشن می‌شود ولی مرتبا خاموش و روشن می‌شود

دستگاه تصفیه آب بدون وقفه کار می‌کند

کم شدن آب تصفیه دستگاه و یا کم شدن کیفیت آب تصفیه دستگاه

با اینکه دستگاه خاموش می‌شود ولی پساب همچنان در جریان است

دستگاه تصفیه آب صدای زیادی دارد

هوزینگ‌ها نشتی دارند

بوی نامطبوع آب

توصیه تعمیرکار دستگاه تصفیه آب

متخصصین گروه پاک آب جهت جلوگیری از بروز مشکلات فنی و  تعمیر دستگاه تصفیه آب  رعایت چند نکته مهم را یادآور می‌شوند که عبارت است از:

متصل نکردن آب گرم بالاتر از ۴۵ درجه سانتی گراد به دستگاه

جلوگیری از یخ زدن دستگاه تصفیه آب خانگی

انجام منظم کارهای تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب

استفاده از فیلتر های مرغوب و با کیفیت

 تعمیر تصفیه آب ، درخواست تعمیر تصفیه آب

پاک آب چه خدماتی در زمینه تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب در محل ارائه می‌کند ؟

هر وسیله‌ که برای رفاه و آسایش ما در خانه یا محل کار و جای دیگر استفاده می‌شود ، نیاز به نگه‌داری و خدمات خاص خود دارد. تمامی مشکلاتی که مربوط به نصب یا تعمیرات اساسی دستگاه تصفیه آب خانگی یا تعمیر تصفیه آب صنعتی باشد ، توسط متخصصان دستگاه‌های تصفیه آب با پاک آب حل می‌شود. از لحظه نصب تصفیه آب و استفاده از آن ، به خدمات سرویس دستگاه تصفیه آب و یا تعمیر دستگاه تصفیه آب در خانه نیازمند هستیم. پس به‌ طور کلی با توجه به عمر دستگاه و جنس و مکان مورداستفاده از دستگاه ، خدمات به شما ارائه می‌شود.

نیاز به مشاوره تلفنی دارید ؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

021-72179

خدماتی که پاک آب ارائه می کند

  • نصب و راه‌ اندازی دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی
  • سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی
  • تعمیر و تعویض فیلتر ، مغزی شیر ، شیر برقی ، پمپ و قطعات دستگاه تصفیه آب
  • سرویس کامل و تعمیر اساسی دستگاه آب تصفیه کن
  • تعمیر دستگاه تصفیه آب ایرانی و خارجی ، آکوا پرو ، آکوا اسپرینگ ، سی سی کا  و تمامی برندهای موجود در بازار

البته خدماتی که شرکت پاک آب در اختیار شما قرار می‌دهد بسیار گسترده‌ تر هستند و متخصصان مجرب ما به‌ تمامی این خدمات اشراف کامل دارند.

3.7/5 - (3 امتیاز)