اگر به دنبال مناسب ترین قیمت دستگاه تصفیه آب هستید ، شرکت پاک آب ایمن گستر بزرگترین واردکننده و پخش کننده دستگاه تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن در ایران می باشد.

پاک آب تمام تلاش خود را برای ارائه جدیدترین فناوری‌ها و بهترین محصولات تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب به کار گرفته است. جلب رضایت حداکثری مشتریان با همراهی آنها در تمام مراحل انتخاب ، مشاوره قیمت و خرید سیستم‌ ها و دستگاه‌ تصفیه آب از اهداف ما است .


قیمت دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

قیمت دستگاه تصفیه آب

عکس کد نام واحـد قیمت عملیات
تصفیه آب آکوا پلاس مونتاژ 8 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (S8000) 8 مرحله 4,750,000 تومان
تصفیه آب آکوا پلاس مونتاژ (S1) 7 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (S1) 7 مرحله 4,630,000 تومان
تصفیه آب آکوا پلاس اصلی 8 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (INLINE) 8 مرحله 12,500,000 تومان
تصفیه آب آکوا پلاس اصلی 7 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (INLINE) 7 مرحله 6,930,000 تومان
تصفیه آب آکوا پلاس اصلی 6 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (INLINE) 6 مرحله 6,890,000 تومان
تصفیه آب پرولاین اصلی (INLINE SI) 10 مرحله تصفیه آب پرولاین (INLINE) 8 مرحله 12,000,000 تومان
تصفیه آب پرولاین اصلی (INLINE) 7 مرحله تصفیه آب پرولاین (INLINE) 7 مرحله 6,560,000 تومان
تصفیه آب پرولاین (این لاین) 6 مرحله ای تصفیه آب پرولاین (INLINE) 6 مرحله 6,500,000 تومان
تصفیه آب پرولاین اورجینال 10 مرحله تصفیه آب پرولاین (SP) 8 مرحله 6,290,000 تومان
تصفیه آب پرولاین اورجینال 6 مرحله تصفیه آب پرولاین (SPL) 6 مرحله 6,050,000 تومان
تصفیه آب پرولاین اورجینال 7 مرحله تصفیه آب پرولاین (SP1) 7 مرحله 6,120,000 تومان
تصفیه آب آکوا پلاس اصلی 7 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (PS1) 7 مرحله 6,430,000 تومان
تصفیه آب آکوا پلاس اورجینال 6 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (PSX) 6 مرحله 6,350,000 تومان
تصفیه آب آکوا پلاس مونتاژ (SX) 6 مرحله تصفیه آب آکوا پلاس (SX) 6 مرحله 4,590,000 تومان
تصفیه آب آکوا پرو مدل pomp up-10 stage دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل 10 مرحله ای 4,790,000 تومان
تصفیه آب خانگی سافت واتر 8 مرحله ای مدل RO-8 UV 5,200,000 تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو مدل RO6-FIBERGLASS تصفیه آب آکوا پرو مدل RO6-FIBERGLASS 4,690,000 تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو مدل RO6-P UP تصفیه آب آکوا پرو مدل RO6-P UP 4,690,000 تومان
تصفیه آب آکوا پرو مدل RO6-67s1 4,690,000 تومان
تصفیه آب خانگی سافت واتر 7 مرحله ای مدل RO-7 4,250,000 تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل RO7-ORP تصفیه آب آکوا پرو مدل RO7-ORP 4,730,000 تومان
دستگاه تصفیه آب سی سی کا 6 مرحله ای 3,250,000 تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ 8 مرحله ای مدل CHROME-A8 2,800,000 تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ 9 مرحله ای مدل CHROME-BXS9 3,100,000 تومان
تصفیه آب آکوا اسپرینگ 10 مرحله ای BXN10 6,800,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای آکوآ اسپرینگ مدل RO-S151 3,450,000 تومان
دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل بدون مخزن 900,000 تومان
تصفیه آب آکوآکلر مدل RO6- CUV 197 2,500,000 تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ کلر مدل RO6-C160 2,500,000 تومان
دستگاه پیش تصفیه (فیلتراسیون) جامبو 3 مرحله ای 3,200,000 تومان

قیمت دستگاه تصفیه آب

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در خرید تصفیه کنندگان آب، قیمت دستگاه تصفیه آب است. آلودگی روز افزون سیستم آب شهری باعث شده که نسبت به گذشته، توجه زیادی از افراد به سمت خرید انواع دستگاه تصفیه آب و فیلترهای تصفیه کننده جلب شود. دستگاه تصفیه آب همانطور که از نامش پیداست، با حذف مواد زائد، آلودگی ها و میکروارگانیسم های موجود در آب، آب را تصفیه و سالم می‌کند. تا به امروز تکنولوژی های مختلفی جهت تصفیه آب رونمایی و استفاده شده است اما در میان تمامی آنها سیستم تصفیه آب اسمز معکوس یا همان RO بهترین تکنولوژی حال حاضر است.

بواسطه این تکنولوژی حدود 98 درصد آب خالص شده و آلودگی های آن از بین رفته است. البته در مراحل آخر این سیستم، فیلترهایی مانند قلیایی کننده و یا مینرال وجود که املاح مفید و ضروری را به آب اضافه می‌نمایند. برندها و شرکت های معتبر مختلفی وجود دارند که به تولید و عرضه دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس می‌پردازند.

در حال حاضر برندهای تصفیه کننده آب تایوانی از محبوبیت فراوانی در کشورمان برخوردار هستند. دستگاه های این کشور هم کیفیت بالایی دارند و هم اینکه از قیمت مناسب تری بهره‌مند می‌باشند. مسلماً قیمت یکی از مهمترین عواملی است که بر تصمیم افراد نسبت به خرید و یا نخریدن چیزی تاثیر می‌گذارد.

افراد براساس بودجه موردنظرشان اقدام به خرید وسیله‌ای می‌نمایند و درصورتی که آن وسیله قیمتی بالاتر از حد موردنظر داشته باشد یا کلاً از خرید خود منصرف می‌شوند و یا اینکه به دنبال همان کالا با کیفیت پایینتری می‌گردند تا از این طریق قیمت آن نیز کمتر شود.

البته که در بحث تصفیه آب، نباید صرفاً برای کمتر هزینه کردن، به خرید جنس بی کیفیت متکی شد چراکه موضوع سلامت از هرچیز دیگری مهم‌تر است. خوشبختانه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی بصورتی است که شما میتوانید با صرف کردن یک هزینه‌ی کاملاً معقول از بهترین کیفیت روز دنیا بهره‌مند شوید.

تمامی قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی کشور تایوان یکسان نیستند. این دستگاه ها هر کدام توسط برندهای مختلف در مدل های متفاوتی ساخته می‌شوند. علاوه بر آن تعداد مراحل فرایند تصفیه آب نیز در قیمت نهایی بسیار تاثیر می‌گذارد. مسلماً هر چه تعداد فیلتر تصفیه آب خانگی بیشتر باشد، مبلغ هزینه‌ی خرید دستگاه نیز بیشتر خواهد شد.

جهت خرید و اطلاع از قیمت تصفیه آب خانگی می‌توایند با مشاوران خبره ما ارتباط برقرار کنید تا آنها با اطلاعات دقیق خود شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

فرم را تکمیل نماید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

تلفن پاک آب

نیاز به مشاوره تلفنی دارید ؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

۰۲۱-۷۲۱۷۹

قیمت تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بواسطه عواملی مانند تعداد مراحل تصفیه، برند تولید کننده، متریال بکار گرفته شده، شرکت مونتاژ کننده، ارز، آپشن ها و … بسیار متغییر است. این موارد باعث شده که تفاوت ها و سلایق زیادی در انتخاب دستگاه و حتی اینکه کدام یک بهترین است بوجود آید. هر فردی بر اساس تفکر، نگرش و شرایطی که دارد از صفت بهترین برای چیزی استفاده می‌کند. در معنای ساده‌تر ممکن است چیزی از منظر شما بهترین باشد اما از نظر فرد دیگر این چنین نباشد. در رابطه با فرایند تصفیه آب و دستگاه هایی که وارد بازار شده‌اند نیز همین موضوع وجود دارد.

فرض کنید شما دستگاهی را خریده‌اید و مطابق با ویژگی هایی که این دستگاه دارد، هزینه‌ای را نیز پرداخت کرده‌اید. از نظر شما این دستگاه بهترین تصفیه آب خانگی است که تا به حال دیده‌اید. اما همین دستگاه با همین قیمت را فرد دیگر در شهر دیگر برای منزل خود خریداری نموده و چندان از عملکرد دستگاه راضی نیست.

درواقع این تفاوت سلیقه در بحث دستگاه تصفیه اب بیشتر بخاطر تفاوت شرایط است. شما برای آنکه دستگاه تصفیه آب مناسبی خریداری کنید ابتدا باید از میزان آلودگی آب منزل خود مطلع شوید. اگر میزان این آلودگی در حد متوسط بود، شما میتوانید یک دستگاه تصفیه آب خانگی 5 یا نهایت 6 مرحله برای منزل خود تهیه کنید. اما اگر در محلی سکونت دارید که آب منطقه آنجا بسیار آلوده است، بهترین تصفیه کننده ها برای شما دستگاه های 8 و یا 10 فیلتره است.

در نتیجه میتوان گفت برخورداری از بهترین قیمت تصفیه آب خانگی و ایده‌آل‌ترین دستگاه تصفیه کننده تنها به انتخاب صحیح شما بستگی دارد. فروشگاه پاک آب همواره در تلاش است که بهترین قیمت تصفیه آب خانگی در بازار را برای مشتریان خود ارائه دهد. بهره‌مندی از آب سالم و پاک حق هر انسانی است.

شما میتوانید با پرداخت کمترین هزینه ممکن از عالی‌ترین کیفیت و کمترین و در عین حال بهترین قیسمت تصفیه آب خانگی بهره‌مند شوید. تمامی دستگاه های مجموعۀ ما اورجینال بوده و دارای ضمانت و یا گارنتی می‌باشند. همیشه این نکته را به خاطر بسپارید که بهترین قیمت صرفاً کمترین قیمت نیست؛ بلکه قیمتیست که کاملاً متناسب با ارزش کالا و خدمات موردنظر تعیین شده باشد.

دستگاه تصفیه آب تایوانی

کشور های مختلفی در سراسر دنیا به تولید و عرضه دستگاه تصفیه آب میپردازند اما میتوان گفت دستگاه تصفیه آب تایوانی جزء بهترین دستگاه های تصفیه است. انواع دستگاه های تصفیه آب ساخت این کشور تحت لیسانس آمریکا تولید می‌شوند و دارای گواهینامه‌های بین‌المللی فنی و بهداشت هستند. این دستگاه ها با جدیدترین تکنولوژی و علم دنیا ساخته میشوند تا به خوبی بتوانند مواد داخل آب را تصفیه کنند. قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی نسبت به مدل های مشابه بسیار مناسبتر و مقرون به صرفه است.

آب اصلی ترین و مهمترین عامل حیات زمین است و بدون آن زندگی کردن بر روی این کره خاکی غیر ممکن است. نفوذ آلودگی های فراوان و گوناگون به داخل آب ها موجب بروز انواع بیماری ها و ناراحتی ها هم درانسان و هم در سایر موجودات شده است. امروزه سیستم های آب شهری دیگر قادر نیستند این حجم از مواد زاینده را آنطور که مناسب است تصفیه کنند به همین جهت استفاده از دستگاه تصفیه آب به یک ملزوم تبدیل شده است.

تایوان به نوعی بهشت دستگاه تصفیه آب است. محصولات این کشور درصد قابل ملاحظه ایی را در جهان به خود اختصاص داده است. از انواع برندهای دستگاه تصفیه تایوانی میتوان به  سافت واتر، آکوا، آکوا پرو، مینروا و سی‌سی‌کا اشاره کرد. این برندها هرکدام دارای فیلترهای مختلف و زیرمجموعه های گوناگونی میباشند. این محصولات بر اساس کاربردشان شامل دستگاه های سه مرحله‌ای یا همان سه فیلتر به بالا هستند البته توجه داشته باشید که حداکثر مراحل دستگاه های تصفیه آب تایوانی 8 مرحله‌ای است.

دستگاه تصفیه آب تایوانی در کشورمان از طرفداران بسیاری برخوردار است و بیشتر فروشنده ها این دستگاه ها را برای خرید پیشنهاد میکنند.

قیمت تصفیه آب تایوانی

باتوجه به اینکه دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران بسیار به فروش میرسد به همان نسبت نیز دارای نمایندگی های فعال در کشورمان میباشد. مسلما بهترین دستگاه تصفیه آب، دستگاهی است که علاوه بر ارائه‌ی بهترین کیفیت خروجی آب با بهترین قطعات و لوازم جانبی، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی داشته باشد. کشور تایوان به همین دلیل متعهد بودن به قراردادهای خود است که دستگاه های تصفیه آب آن در سراسر دنیا به فروش میرسد. در میان برندهای فعال این کشور میتوان سافت واتر و همچنین آکوا واتر و CCK را از بهترین برند تصفیه آب تایوانی دانست.

در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی یکی از نکاتی که ابتدا باید به آن توجه کنید انتخاب مدل دستگاه است. مدل دستگاه شامل نام برند و تعداد مراحل تصفیه میباشد که هرمرحله مختص یک فیلتر تصفیه آب است. به عنوان مثال دستگاه تصفیه آبی که دارای 8 مرحله میباشد درواقع دارای 8 فیلتر است که فرایند تصفیه آب را انجام میدهند.

برای انتخاب تعداد مراحل دستگاه تصفیه آب تایوانی به سطح کیفیت آب محل سکونتتان دقت کنید. در نواحی مرکزی و شمالی کشورمان آب از کیفیت مناسبی برخوردار است به همین دلیل نیز استفاده از دستگاه‌هایی با فیلترهای کم‌تر مشکل چندانی ایجاد نمی‌کند. اما در شهرهای جنوبی کشور که کیفیت آب بسیار پایین بوده و دارای املاح بسیاری میباشد، نیاز است از دستگاه هایی با مراحل تصفیه آب بالا استفاده شود.

انتخاب دستگاه تصفیه آب تایوانی

همانطور که اشاره شد قیمت تصفیه آب خانگی یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب این دستگاه است که البته عوامل مختلفی بر هزینه‌ی نهایی تاثیر میگذارد. در ساخت دستگاه تصفیه آب تایوانی از قطعات بسیار باکیفیتی استفاده شده است. مواد شیمیایی، معدنی، زائد، میکروارگانیسم ها و دیگر مواد موجود در آب توسط این دستگاه کاملا حذف میشود و آب خروجی بسیار مناسب و سالمی را در اختیار مصرف کننده قرار میگذارد. همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی نسبت به مدل های کشورهای دیگر بسیار ناچیز و مقرون به صرفه است. بطوری که در آخر آبی با کیفیت بسیار بالاتر و با صرف هزینه کمتر برای خود و خانوادتان فراهم خواهید کرد. دستگاه تصفیه آب تایوانی دارای گواهینامه ها و استانداردهای معتبر جهانی نظیر  FDA، WQ، CE و NSF میباشد.

بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی

همانطور که اشاره شد دستگاه تصفیه آب تایوانی دارای مارک های مختلفی میباشد که از جمله بهترین برند تصفیه آب تایوانی میتوان به soft water، aqua، مینروا و cck اشاره کرد. که هرکدام از این برندها دارای کارکرد خاص خود هستند و قیمت دستگاه تصفیه آب آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. اصلی‌ترین معیاری که دستگاه‌های تصفیه آب را از هم متمایز می‌کند، تعداد مراحل تصفیه است که بر اساس تعداد فیلترهای به کار رفته در دستگاه مشخص می‌شود.

سافت واتر از قدیمی ترین برندهای دستگاه تصفیه آب تایوانی محسوب میشود. این شرکت با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی ها، دستگاه‌های اسمز معکوس یا همان RO را با کیفیتی بالا تولید می‌کند. برند سافت واتر از زمان آغاز به فعالیت خود تاکنون دستگاه‌های 3 مرحله‌ای، 5 مرحله‌ای، 6 مرحله‌ای و 8 مرحله‌ای را تولید و عرضه بازار کرده است. دستگاه تصفیه آب 8 مرحله‌ای این برند در حال حاضر پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار ایران محسوب میشود. همچنین تمام فیلترها، قطعات و لوازم جانبی دستگاه‌ تصفیه آب توسط خود این شرکت تولید میشود.

آکوا یا آکوا تک نوعی شرکت تحقیق و توسعه‌ی دستگاه‌های تصفیه آب است که تکنولوژی لازم برای ساخت دستگاه تصفیه آب را در اختیار زیرمجموعه هایش قرار داده است. از جمله زیرمجموعه های مطرح این شرکت که دستگاه های تصفیه آب آن نیز در ایران بسیار بفروش میرسد، آکوا پرو است. این مجموعه در کشور تایوان فعالیت دارد و با اینکه نسبت به سافت واتر از سابقه کمتری برخودار است اما توانسته روش های مختلف تصفیه آب از جمله RO  را روی دستگاه های خود پیاده کند و به یکی از برندهای پرفورش و قدرتمند تبدیل شود. دستگاه تصفیه آب تایوانی آکوا پرو قادر به حذف آلاینده های شیمیایی، آلاینده های زیستی، میکروارگانیسم‌ها و انواع نمک‌های محلول در آب است.

CCK از بهترین برند تصفیه آب تایوانی محسوب میشود و دارای شهرت جهانی میباشد. این برند انواع و اقسام دستگاه های تصفیه آب زیرسینکی، دیواری و رومیزی را تولید می‌کند. دستگاه‌های 6 و 8 مرحله‌ای CCK در بازار ایران استفاده بیشتری دارند که معمولا زیر سینکی هستند. همچنین این برند دارای قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی بسیار مقرون به صرفه‌ای نسبت به سایر مارک ها است. با اینکه قیمت تصفیه آب خانگی cck کمتری نسبت به نمونه‌های مشابه آمریکایی دارد اما از نظر کیفیت هیچ کم و کاستی ندارند. از جمله مزایای دستگاه های این برند نحوه عملکرد، کم‌صدا بودن و مصرف برق پایین است که همواره رضایت مصرف کننده را به همراه داشته است.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

۰۲۱-۷۲۱۷۹

آب لازمه زندگیست ، تمام بدن را آب تشکیل داده است

داشتن دستگاه تصفیه آب یک لازمه برای زندگی شماست

70% بدن ما از آب تشکیل شده است. بر اساس اعلام سازمان بهداشت جهانی بیش از 80% از بیماری ها (ازجمله بیماری های گوارشی و سرطان ها) از طریق نوشیدن آب ناسالم است

نوع دستگاه تصفیه آب دو مدل اورجینال تایوانی و مونتاژ ✅
ارسال دستگاه کاملا رایگان ✅
نصب دستگاه توسط تکنسین پاک آب (رایگان) ✅
گارانتی دستگاه ها گارانتی دو ساله طلائی ✅
پشتیبانی به صورت مادام العمر ✅

قیمت تصفیه آب شرکت پاک آب پایین ترین قیمت هست؟

پاسخ بله هست ، چون شرکت پاک آب به دلیل اینکه وارد کننده اصلی دستگاه تصفیه آب در ایران می باشد ، تضمین بهترین قیمت تصفیه آب و با بهترین کیفیت را دارا می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب کدام برند مناسب تر می باشد؟

شما می توانید لیست قیمت دستگاه تصفیه آب با انواع برند را در همین صفحه مشاهده کنید و یا با تماس با تلفن شرکت پاک آب ، 72179-021 از کارشناسان خبره ما مشاوره تخصصی پیش از خرید داشته باشید.

نحوه ارسال و نصب برای دستگاه تصفیه آب خریداری شده به چه صورت هست ؟
اگر خرید دستگاه تصفیه آب شما از سایت پاک آب می باشد ، ارسال و نصب رایگان در کل کشور دارد و پاک اب با بهره گیری از نیرو های متخصص همواره سعی بر ارائه خدمات نوین دارد.
اگر بعد از خرید تصفیه آب ، دستگاه مشکلی داشته باشد پاک آب دستگاه را پس میگیرد ؟

بله پس میگیریم ، ما همواره بر اصل مشتری مداری پایبندیم و به هر دلیلی که دستگاه تصفیه آب شما مشکل داشته باشد آن را برای شما به صورت رایگان تعویض میکنیم و یا در صورت عدم رضایت مبلغ شما را عودت می دهیم.

4.4/5 - (105 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.